Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Computerm 300 e series nem...

Computerm 300 e series nem talalja a telomon levo appjat,mert a wifit reseteltuk es uj halozat nev es jelszo van?

Figyelt kérdés

Nem mukodik a futes,mert elozoleg lelakatoltam a telefonos applikacion a tefmosztatot ,h csak en allithassam.

De idokozben a wifivel vmi tortent es resetelni kellett. Igy egy uj jelszo van.

Beutottem az uj jelszot es uj halozatot az appon megsem talalja a termosztatot a telefonom.



A leiras szerinti termostat resetelest probaltuk tobben,de nem hozott eredmenyt!!


Mit csinaljak? 17 fok van a lakasban,nagyon fazunk . A termosztat az eloszobaban van,ahol 19 fok van.



#Computerm 300 e series #Az a fekes kis fekete tetmosztat digitalis
2022. dec. 12. 05:19
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Router wifi nevét és jelszavát állítsd vissza. SSID és jelszó a régi legyen. Ez a legegyszerűbb módja talán. Így az eszközök is megtalálják módosítások nélkül.
2022. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Hová nem vezet az egó. Csak én allítgathassam, csak én iranyitsak, az ilyenek miatt tartunk ott ahol.
2022. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azert kellett uj jelszo,mer a baratocakak mind megksptak a jelshot es a vegen mar nem ment a net.


Ahogy lecsatlakoztattuk az embereket,ujra van net…..


Tehat nem tudom a regit visszaallitani.


A magyarorszagj kepviselet hasztalan beallitasi tanacsokat adott.

2022. dec. 14. 04:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!