Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kávékapszulás tschibo gépet...

A kávékapszulás tschibo gépet ti mivel takarítjátok ki?

Figyelt kérdés
Kapszulás, Tschibo

2022. dec. 14. 22:06
 1/8 anonim válasza:
58%

Ecetes vízzel indítod el a nagx kávén (olyan kapszulával amit már elhasználtál) és belül is tiszta lesz. 20%os ecet fele viz vele ecet.

Utanna 6-8 sima vizes indítás és kimegy az ecet maradék is. A tartájt már könnyebb ugyebár, érdemes azzal kezdeni...

2022. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Ez hogy jön a szexualitás témába

Vagy csak én ittam sokat?

2022. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Tilos ecetet használni, mivel megmarhatja az alumínium ötvözetet. Kizárólag csak citromsav oldattal szabad tisztítani. Abból viszont mehet bele tömény is. (több évig szervizeltem darálós/kapszulás prémium gépeket, Jura, Saeco stb.)
2022. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ecetet elvileg nem szabad mert kárt tesz a gépben. Lehet kapni Media Markt, Euronics-ban a kávés részlegen speciális vízkőtelenítő folyadékot, én kapszulás Dolce Gustohoz veszem, kb fillérekért lehet kapni nem feltétlen márkás, gyári (2000 Ft egy liter ami kb 1 évig elég). Ha gondolod szívesen adok linket.
2022. dec. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
56%
Ha 1-2 havonta citromsavval rendszeresen átmosatod akkor a vízkő okozta problémákat gyakorlatilag kizártad. Elhanyagolt gépnél több lépcsőben gyenge savakkal indítva kell elkezdeni a vízkövezést, mert különben az erősebb savak olyan dugulást okoznak a hirtelen feloldódott,ill leváló nagy mennyiségű vízkő miatt, hogy csak szakember tudja kipucolni utána. Nem megyek bele abba, hogy mit lehet és mit nem mert hozzáértéssel sokféle sav hatékonyan használható. Ha jót akarsz magadnak akkor a gyári speciálisan kávéfőzőhöz ajánlott vízkőmentesítőket vedd és az ajánlás szerint használd, v citromsavat a fent említett rendszerességgel . Lényeg a rendszeres, kíméletes és környezetbarát tisztításon van. Én is ezt használom.
2022. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszike szuper tippek. Jöhetnek a linkek!
2022. dec. 15. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen linkek? Bemész a boltba és veszel citromsavat... Utána átöblíted vele a rendszer. Ennyi. Állni ne hagyd benne.
2022. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eredeti webshopban: [link]

Mediamarkt: [link]

2022. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!