Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok elfogadható...

Ajánlanátok elfogadható félautomata mosógépet?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha vízre, szennyvízre köthető lenne, már ha van ilyen egyáltalán.

2022. dec. 21. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

De miért akarsz félautomatát? VAgy mit értesz alatta pontosan?


centrifuga nélkül, vagy hogy?

2022. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert egyedül vagyok. Eddig Candy volt a 3,5 kg kapacitásával, de legtöbbször a 2,5 kg-os gyors programmal mostam. Nem zagyválok össze mindent. A gépeknek nem jó, ha túl nagy, vagy túl kicsi súllyal mosnak. Azt remélem, hogy félautomatában kimoshatok fél kiló konyharuhát például, nem kézzel szatyakolom, mint eddig.
2022. dec. 21. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy te mennyi, vagy milyen ruhát hordasz, de mikor én egyedül voltam, simán összejött a heti 2-3 adag mosás.
2022. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hamarosan nem mosni, inni sem lesz vizünk. Jó lenne, ha ezt mindenki szem előtt tartaná, amiből persze semmi nem lesz. Sajnos akkor sem, ha piszkosul megemelik az árát. 3-szor 6 kg mosása egy héten, talán egy bányásznak indokolt, ha indokolt. Én nem vagyok az, már semmi nem vagyok.
2022. dec. 21. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

De mi az akadálya, hogy kisméretű mosógépet vegyél? Nincs már félautomata.. Legfeljebb valami camping műanyag mosógép.


És nem kell itt riogatni, hogy nem lesz vizünk. Egy modern mosógép kb. 12-13 liter vizet fogyaszt. Pár darab konyharuha kézi mosásánál többet elfolyatsz a mosdókagylóban...

2022. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Jajj valami csökött környezetvédő vagy, így már értem. Szerintem a patakhoz hord le, az lenne számodra a legmegfelelőbb!
2022. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel semmi nem jó, mert az nagyon ritka, hogy valamit pont a tervezett kapacitással használnak. Viszont cserébe ócskaságot lehet csak venni, mert a jelentősen kevesebb kapacitásra nem gyártanak külön mosógépet a nevesebb márkák, pláne ha még olyan spéci igény is felmerül, hogy félautomata legyen. Moss kevesebbszer több ruhát, ez lehet a megoldás a problémádra.
2022. dec. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz jó neki, mert minden szennyezi a környezetet! A mai világban, aki fél kg konyharuhát külön mos, az minden, csak nem környezet védő.
2022. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, vegyél automatát és akkor kapcsold be, ha tele van.
2022. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira fűt mint ez

[link]


vagy ez

[link]


vagy mint ez (ősszel vett fával)

[link]

2022. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!