Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire megbízható márka a...

Mennyire megbízható márka a Gorenje, azon belül is a turmixgépeik?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy turmixgépet, kinéztem egy Gorenjét: [link]

Árban is viszonylag jó. A hasonló tudású gépek mind drágábbak,nem is kevéssel.

Emiatt egy kicsit gyanús, hogy talán nem olyan minőségi. Nem szeretném, hogy hamar bekrepáljon.

Volt korábban egy Ufesa turmixgépem, de hamar tönkrement a motorja.



2022. dec. 31. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, megbízható, jó minőségű.
Nem egy minőségi, megbízható márka.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban van benne tapasztalatom, az előző több mint 10 évet bírt, a mostani 4 éve hiba nélkül működik.
2022. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Sosem volt még itthon egyetlen Gorenje termék sem, de nem is hiányzik, mi valahogy ótzkodunk ettől a márkától! Nemrég néztem a neten egy Gorenje eszpresszó kávéfőzőt - jól néz ki, meg specifikusan is szuper, gyakorlat alapján viszont eléggé rossz vélemények vannak róla!

Nekünk 4 hónapja ment tönkre a turmixgépünk, ami Clatronic volt, pedig német márka, és alig tízszer volt csak használva! A Clatronic mikrónk 14 évig jó volt, az miatt bíztunk a márkában, de turmixban közel sem volt olyan jó! Szóval ha turmixban egy “alsópolcos” német márka ilyen, akkor egy szlovéntől (Gorenje) annyit se várnék!

Szerintem a Bosch még mindig az egyik legjobb minőségű és legmegbízhatóbb márka! Bár nem a legolcsóbb, de azért nem is megfizethetetlen, és az legalább tutira hosszú évekig ki fog szolgálni! Mi sem akarunk olyan méregdrága gépet, ezt néztük ki:


[link]

2023. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még amit eddig nézegettem, az egy Philips gép volt: [link]

Viszont ez eléggé drága.

Fontos lenne, hogy üvegből legyen a kelyhe. A Boschnak is láttam üvegkelyheset, viszont a kelyhére már voltak panaszok: [link]

Mondjuk nem tudom a Philips is mennyire tartós.

2023. jan. 2. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos az üveg kehely? Véletlenül leesik, összetörik, műanyaggal kisebb a kockázat!
2023. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék a műanyagba forró, meleg cuccokat rakni. Hiába BPA mentesek már ezek a dolgok, ki tudja simán kioldódhat belőle más káros anyag is. Meg az sem túl bizalomgerjesztő, hogy jó pár használat után homályosak, karcosak lesznek ezek a műanyagok.

Persze lehet szó kompromisszumról, de ha van rá mód inkább az üveget választanám.

2023. jan. 3. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Forrón már inkább összefőzni szoktak, nem turmixolni! Nekünk meg nem fordulna a fejünkben, hogy forrót öntsünk bele! :/
2023. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szoktam tésztához bab, lencsekrémeket készíteni. Megfőzöm a babot, lencsét és turmixolom. Nincs időm megvárni amíg kihűl, és turmixgéppel jobb állagot lehet elérni mint botmixerrel.

A fagyasztott gyümölcs meg megkarcolja a műanyagot sajnos.

2023. jan. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!