Szennyviz szagu ruhak?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyaman a samsung bubble eco mosogepunk szennyviz szagura mosta a ruhakat. Hiaba takaritottam ki mindenhol ugyan ugy mosta ki oket. Hibat nem jelez, programok szepen lefutnak,nem zorog,kattog. Otletem sincs mi lehet

Tapasztalt mar valaki ilyet?

Gumi tomitest is attisztitottam



2023. jan. 1. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,de töltsd tele öblítős vízzel valahogy és indíts el valami programot,a lényeg hogy kiszovattyúzza a vizet.ezt ismételd meg párszor.nem tudom milyen programok vannak de a félautomata mosógépemet mindig átöblítem vízzel miután végzek a mosással hogy még véletlenül se maradjon benne szennyes víz.illetve a vízben oldott mosópor is be tud büdösödni egy idő után.
2023. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megcsinaltuk,tobbszor es magaban uresen a dobba nem erezni.de ahogy kimosok egy adag ruhat az budos
2023. jan. 1. 13:46
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
uritoje lehet elromlott es visszaszivarog
2023. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiürítő csőnél lehet dugulás. A falba megy a cső?
2023. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszívja a szennyvizet.
2023. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Falba megy de kikotottuk h lassuk kinyomja e a vizet rendesen. Most azt vettuk eszre h mosas utan a szuronel all benne viz es az budosodhet be. Ugyhogy nem teljesen nyomja ki magabol
2023. jan. 1. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szűrőben mindig marad víz. És annak nincs szennyvíz szaga, mert az utolsó öblítésből marad benne. Az gyakorlatilag majdnem tiszta víz. Ha hetekig nem mostok, akkor rohadt bele a víz.

Ha szennyvíz szaga van, akkor visszaszívódik a csőből.

Úgy kell bekötni a gépet ahogy a leírásában van! Számít az is hogy milyen magasan van a falban a lik, meg hogy használsz e bűzzárót, stb.

2023. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oh koszonom a segitseged! Mondjuk 2 eve igy van es most jott elo ez a problema.
2023. jan. 1. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
A falnál is szokott lenni egy lezáró "golyó" azt is érdemes megnézni, nem ragad e fel
2023. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!