Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az olcsóbb Roborock S7 porszív...

Az olcsóbb Roborock S7 porszívókból sok helyen már csak pár darab van raktáron. Jelentheti ez azt, hogy most érdemes megrendelni, mert később tuti csak drágább lesz?

Figyelt kérdés
Jelenleg 207-250 ezer között mozog az ára. 210 ezer alatt már csak kevés webshopban van, és ott is írják, hogy utolsó darabok. Esélyes, hogy azért, mert a közeljövőben már ennél olcsóbb nem lesz?

2023. jan. 3. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, de az a tippem h kifuttatják a szériát, és már nem lesz kapható
2023. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Január 4-én mutatja be majd a Roborock az új S szériás robotporszívóját szóval igen lehet ki lesz futtatva az S7. És szerintem se lesz már olcsóbb ennél.
2023. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: köszi, ezt nem tudtam, akkor viszont megvárom, bár valamiért azt gondolom, jóval drágább lesz, mint most az S7 :D
2023. jan. 3. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy drágább lesz. Az S7 utóda az S7 MaxV is drágább a legújabb pedig még annál is többe fog kerülni. :)
2023. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad az S7 xD Számomra már az is egy indokolatlanul drága árkategória, de azért mégis jó, ha van.
2023. jan. 3. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!