Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Forrólevegős fritőz, olajmente...

Forrólevegős fritőz, olajmentes sütő -> tapasztalatok? Részletesen, ha lehet.

Figyelt kérdés
Vannak, akik (tényleg) nem bírják az olajos, zsíros kajákat. Ajánlod ezt a készüléket ilyen esetben?

2023. jan. 6. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=forr%C3%B3l..

van egy csomó kérdés erről, olvasgass vissza.

Én nem nagyon bírom a túl olajos kajákat, a rántotta alá is ha kicsit több olaja teszek elkezd görcsölni az epém...

Nekem van egy régi philips fapados airfryerem. Rendszeresen használom. Tök jó cucc. Bár akkoriban még baromi drága volt.

Gyakorlatilag egy légkeveréses sütő, úgyhogy ha neked olyanod van, akkor nem biztos hogy érdemes venni. Annyi előnye van, hogy kicsi, hamar felmelegszik és kevesebbet fogyaszt mint egy nagy sütő. Viszont 1-2 főre elég kaját lehet benne sütni ahol már van egy zabagép gyerek, akkor felejtős. :D

én jobbára a mirelit dolgokat sütöm benne, arra kiváló.

2023. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos, amit írtál!
2023. jan. 6. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy valami kis zsiradék, olaj kell bele! Ha a krumplit te készíted elő, akkor kell rá tenni egy kis olajat, mert nem sül meg rendesen. A mirelit hasábburgonyákon is van egy minimális olaj.
2023. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút bejött. Praktikus, gyors, ízletes étel készíthető benne.
2023. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Mirelit kajához teljesen praktikus. 1-2 adag elkészítéséhez ideális, gyors.
2023. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!
2023. jan. 6. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor itthon dolgozok egyedül, mindig abban sütöm a kaját. Nem fűt (nyáron), nem büdösít, szerintem teljesen jó. Nyilván nem lehet benne megcsinálni 6 főre a karácsonyi vacsorát, de nem is erre való.
2023. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!