Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik tényleg jól tisztíthat...

Létezik tényleg jól tisztítható ultrahangos párásító?

Figyelt kérdés

Vettem egy Vivamax pro-t, előtte alaposan utánajártam, több vélemény is volt erről, plusz a termékismertetője szerint is jól tisztítható. Ehhez képest mindkét tartálya zegzugos - egy csomó keskeny réssel, ahova még egy fülpiszkáló sem fér be. Háromnaponta kell nagytakarítani, de hiába szarakodtam vele akár egy órát, és használtam csak desztillált vízzel minden előírást betartva, két hét múlva penész jelent meg. Aztán néztem egy Sencort, arról is írták többen, hogy könnyen tisztítható, de megnéztem a boltban és kb.ugyanez.

Létezik olyan párásító, ami tényleg könnyen tisztítható? Nincsenek benne elérhetetlen felületek?



2023. febr. 14. 00:36
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Igaz, hogy nálam csak a radiátorra tett kerámia párologtatók vannak de a citromsav a vízkövet és az esetleges bacikat is megszünteti, talán próbáld ezzel és talán gyakrabban tisztítani. A citromsavas víz mindenhová bejut, nem hinném, hogy különösebben pucolni kellene a használata mellett.
2023. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laciku 02 ***** válasza:
0%
Desztilált vagy ioncserélt vizet kell hasznélni. Minden tök tiszta marad.Bármelyik párásítónál.
2023. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!