Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan típusú mosó és...

Van olyan típusú mosó és szárítógép ami valóban megszárítja a ruhákat?

Figyelt kérdés
Mivel kevés a helyünk ezért nem tudjuk külön megvenni. Viszont azt hallottam több helyen hogy nem éri meg egybe megvenni mert nem szárítja meg a ruhákat.
2023. febr. 21. 02:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Ruhaszárítókötél a 'gép' neve. Főként nyaranta, jó idő esetén hatékony, sokan ismerik..
2023. febr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell agyon tömni a gépet és bármelyik típus megszaritja
2023. febr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sógornőméknek candy kombi gép van, megszárítja a ruhákat. barátnőm samsung gépe is teszi a dolgát, csak hosszú a program.
2023. febr. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem veszik figyelembe, vagy nem tudják, hogy a szárítási kapacitás kisebb a mosásinál, ott lehet a gond. Szóval vagy kétszerre szárítani, vagy nem rakni tele.
2023. febr. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló nagyon bölcs vagy :) képzeld el hogy van ruhaszárító állványunk. Nyáron pedig kiszoktam tenni a napra mert könnyen is szárad és olyan jó friss illata is van utána. De nem magyarázkodok mit miért szeretnék az legyen az én bajom.


A többieknek köszönöm. Samsung vagy elextroluxon gondolkozok. Csak nagyon bizonytalan vagyok a témában. Sokan mondják a vasalás is megoldva vele.


Viszont amit hallottam még hogy nagyon meleget csinál a helyiségben. Ez mennyire igaz? Bocsi de sokat nem értek hozzá. Barátkozok egyenlőre vele. Köszönöm a segítséget.

2023. febr. 21. 05:17
 6/16 NTBS ***** válasza:
45%
Biztosan van, de én még nem próbáltam.
2023. febr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Soha nem fogod azt az eredményt kapni egy kombi géppel, mint a külön szárítógéppel.
2023. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze, van. Nekünk electrolux van, pontos típust így a távolból nem tudok mondani. Kombi mosó-szárító, tökéletesen működik.


#7 miért ne?

2023. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
#8: mert más az elv a két gép működésénél. Az almát és a körtét sem hasonlítjuk össze csak azért, mert mind a kettő gyümölcs.
2023. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Azt tudom hogy más elven működik, de én arra reagáltam hogy “soha nem fogod ugyanazt az EREDMÉNYT kapni”.

2023. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!