Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet érdemes...

Milyen mosogatógépet érdemes venni olyan 150.000 forintig? Márka, energiaosztály stb

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

[link]


En ezt vettem fel eve. Oszinten szolva nem tudom, nem ertek hozza, hogy mit erdemes venni, de velemenyek alapjan ezt valasztottam :D

Tenyleg nagyon csendes egyebkent, ami fontos szempont volt, mert amerikai konyhas nappalink van, nem akartam, hogy annyira hangos legyen. Es nem is az.

Eddig jol mukodik, nem bantam meg, aztan majd kiderul...:D

2023. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem Samsung(elöltöltős ecobubbles típus) van kb 5-6 éve és elégedett vagyok vele.
2023. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a Bosch nagyon bevállt.

5 éve van meg, idáig szépen teszi a dolgát, nem harcolódott le, nem büdült be. Ha esetleg elromlana újra ilyet néznék.

2023. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Felül töltős Whirlpool mosógépek terén nem csalódtam még.
2023. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pfantom 113 válasza:
38%

Minél egyszerűbb az alapokat tudja.

Semmi extra,ilyenek,hogy visszatölt a hálózatra meg a sok felesleges hülyeség. "ámítás"

Sajnos ezeket nem hosszútávra készítik,így mindegy milyen márka.

Mondjuk ez 2000-től igaz mindenre.

A másik,hogy már sokuk szerelhetetlen.Ha pl Csapágyas lesz,újat kelljen venni.

Szerelőt kérdez,melyiket lehet javítani.

Mostani gépeket nem ismerem,nekünk 30 éves Ardonk van.

Eddig 1x csapágyaztam és szímeringeztem. 5 ezer ft

3 gyerek,szinte minden nap megy.

Fogyasztás nem érdekel,mivel napelem van.Víz meg a kútról.

Mosószere kellene még valamit kitalálni. :)

2023. márc. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves 5ös. Lehet házit készíteni.

2023. márc. 5. 08:24
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem grundig van 2 vizpermetezős meg nem körbe körbe megy hanem a körbemenő permetező rajta van egy kicsi másik forgón így a széleket is jól eléri meg a második permetező meg direkt szenyezett cucoknak vagy csészéknek van külön fogoval nekem nagyon bejött gundig gr 7700
2023. márc. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!