Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Clatronic vagy Hausmeister a...

Clatronic vagy Hausmeister a jobb márka? Általánossagban erdekel, kenyérsütőt vennék.

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Hausmeister szendvics sütőt vettem kb 1 hónapja. Első pár használat után a tetején levő ledek megolvadtak, illetve a burkolata szélein elkezdett sárgulni a hő hatására. Egyébként jól süt, de nem hiszem hogy sokáig fogja húzni.

Clatronic-ból kenyérpirítóm van, az eddig működik különösebb hiba nélkül.

2023. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Több olyan kenyérsütőt is láttam, amelyik teljesen egyforma, csak egyik Clatronic, másik Hausmeister feliratú. Hogy más nevekről ne is beszéljünk, azonos köntösben.

Ezek nem gyártócégek, csak rendelik Kínából a gépeket. A márkaneveket, dobozokat is Kínában nyomtatják részükre.

[link]

Tehát a kérdés ebben a formában értelmetlen.

Ismerem belülről is alaposan ezeket a kínai 1 vagy 2 lapátos gépeket, egyforma ismerős alkatrészek köszönnek vissza.

Egyébként a kenyérsütők gyakori betegsége a tengely berohadása.

Évek során csupán a saját kenyérsütőim javítása során tettem szert nagy rutinra, illetve Youtube-on is láttam több típusnak a belső felépítését.

Ami a szokásos kínaitól eltérő, az például a Panasonic, meg még néhány márkásabb típus.

A Moulinex is egyfajta kínai, csak abból van részben francia tervezésű, vagy némelyik tisztán kínai, francia felirattal.

Vásárolj kenyérsütőt, ha szeretsz szerelgetni, hamarosan lesz neked is munkád.

2023. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Paczalos István ***** válasza:

Tök mindegy, mert valószínűleg ugyanaz a gyár gyártja mindkettőt, csak más a címke rajtuk. Pl. itthon a Momert több nagyon drága márkának gyárt háztartási kisgépet.


Ha nagyobbra akarsz gondolni, akkor a Linde és a Still targonca ugyanabban a gyárban készül.. Szóval majdhogynem tökmindegy.

2023. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hassler az lett volna az eredetije ez a kinai verzioja árban kb 1/10 de de ha jól tudom kenyérsütje pont nincs a hasslernek de dagasztója van olyanom van regeteget megy semmi baja nem is melegszik ha veszel valami komolyabbat akkor eredetit probáld erre gondoltam : [link]


Igaz nekem is van kenyérsütöm lilis de szerencsére megy még igaz 6 hónapos.

2023. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!