Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 8 terítékes asztali mosogatógé...

8 terítékes asztali mosogatógépbe milyen mosogatószert használtok, tablettát vagy folyékonyat? A tabit meg kell felezni vagy belefér az egész is?

Figyelt kérdés

#mosogatógép tabletta #8 terítékes mosogatógép #mosogatógép gél
2023. márc. 20. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vizlágyitóport beleszórva, az öblitőrészbe ecetet vagy "glanc" nevezetű zöld lötyit, meg egy vagy két kapszulát attól függ, hogy préselt por, vagy zselé állagú e.


Minden második használat után szűrőpucolás, meg vízforralóval forrásban levő vizet nyitott ajtó mellett beleöntözök a szűrőnek a helyébe mielőtt visszaraknám...

(magától kiszippantja, átmossa magát vele)

2023. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a vizlágyitó sót egyszer töltöttem fel még fullra a legelején azóta se jelezte, hogy lefogyott volna. Három éves most a gép, heti négyszer mosogat...
2023. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 kisse tultolod a pucolast...
2023. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de minden ragyog a gép is kifogástalan.
2023. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ez a sima 45 centi széles gép, akkor nekem is olyan van, csak nekem 10 terítékesnek hívják. Egész tablettát teszek bele, persze hogy belefér, teljesen ugyanaz a mosogatószer tartó van rászerelve az ajtóra, mint egy nagyobb gépnek. Megfelezni a géles/poros kapszulát nem is lehet, a keményeket meg lehetetlenség kettévágni. Felesleges is. 1 mosogatás, 1 tabletta. Só, öblítő. Minden nap megy a gép, lassan 3 éves, semmi baja. 3 havonta egy üres program a tisztítólével amit Aldiban veszek. Ennyi.
2023. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!