Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Air fryert hogyan lehet...

Air fryert hogyan lehet tökéletesen kipucolni?

Figyelt kérdés

Nem vicc, valószínűleg vagy nem öblítettem ki normálisan egy elmosás után, vagy valami olyan brutál mosogatószert használtam, hogy most ha sütök vele (vagy inkább sütnék vele, mert ilyan állapotban inkább nem), bekapcsolás után, felforrósodás után mosogatószer szag (illat) van a lakásban, kvázi valahol belül még mindig mosószeres. De eddig bármit kipróbáltam, nem segített. Így meg nem olyan mókás használni, mert nem jó a jar fűszerezésű csirkecomb.

Nincs valakinek valami ötlete, hogyan lehetne valóban nagyon jól kipucolni a belső részét, amibe tesszük a sütnivalót?


Köszönöm!



#légkeveréses sütő #Airfryer #air fryer tisztítás #air fryer kitakarítása
2023. márc. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém mosogatogépben mosható semmi gond nem szokott vele lenni.
2023. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold be, állítsd max hőfokra és hagyd úgy negyed óráig. Annyi idő alatt kiszárad teljesen.
2023. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: nem a kiszáradással van gond, hanem azzal, hogy kiszáradás után is a következő sütésnél terjeng a mosogatószernek a szaga belőle...
2023. márc. 28. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapcsold be és járasd. Ki fog sülni belőle a szag.

Esetleg öblítsd el mégegyszer tiszta vízban a dobozát, csepegtesd le és süsd meg, szárítsd, égesd ki.

2023. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megtettem, semmit nem ér...valamiért nagyon beleéghetett a cucc...fogalmam sincs mivel szedjem ki...talán hideg zsíroldó? Vagy ecet, szódabikarbóna, só meg ezeknek a keveréke?
2023. márc. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!