Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Lidlben visszaveszik-e a...

Gdominik007 kérdése:

A Lidlben visszaveszik-e a megvásárolt terméket?

Figyelt kérdés

Vasaroltam egy AirFryert.

Kibontottuk es kicsi a szajre

Nem néztem az űrtartalmát. Vissza tudom vinni egy napra rá esetleg?



2023. ápr. 13. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2023. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Ha megvan a csomagolás akkor a vásárlástól számítva 3 napig még vissza viheted.
2023. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyszer simán visszaadták egy ventilátor árát.
2023. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

[link]


"Az általam vásárolt Non-Food termék mégsem tetszik. Mit tehetek?


Üzleteinkben a vásárlástól számított 90 napon belül lehetőséget biztosítunk fogyasztóinknak a termék visszaadására. Az ügyintézéshez a vásárlást igazoló papír vagy digitális nyugtára, és virtuális vásárlói kártyára van szükség.


Amennyiben Ön a vásárláskor áfás számlát kért – azaz gazdasági tevékenysége körében vásárolt – vállalkozásnak minősül. Ebben az esetben a 90 napos termékvisszaadási lehetőség Önre nem vonatkozik. Ha a megvásárolt termék hibás, a Ptk.-ban foglalt kellékszavatossági jogát érvényesítheti a vásárlástól számított 1 éves elévülési határidőn belül. Részletes tájékoztatásért forduljon ügyfélszolgálatunkhoz."

2023. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!