Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak, kihez forduljak...

Mit csináljak, kihez forduljak új mosógép..használtuk..Elállás joga működhet? Többi lent..

Figyelt kérdés
Adott egy most már majdnem 2 hetes Electrolux elöltöltős gép, nagy reményekkel választottam hosszas keresgélés után. Hamar feltűnt hogy kattog/kalapal , 1-2 mpig hol centrizés közben, hol előtte , tegnap többször is, rövidebb hosszabb programon is és kétlem hogy a ruha töltet miatt, felvenni meg nem sikerült. Ráadásul szerintem elég hangos centrizeskor .Kezdek tanácstalan lenni az előző régi gepunk ezt nem csinálta, a dobrögzítők ki vannak szedve. Mit tanácsoltok, élhetek meg az elállás jogával? Vagy ilyenkor eselytelen már hogy visszaadják a pénzt vagy cserélik? :( A 14 napban meg benne lennénk egyébként , úgy tudom indokolni sem kell. Most már úgy vagyok vele inkább néznék másik márkát vagy típust csalódott vagyok. Kihez forduljak a bolthoz vagy az ügyfélszolgálatához szervízhez? Koszonom a válaszokat.

2023. máj. 1. 03:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Olyan mintha a dob odacsapódna a mosógép széléhez. Lehet hogy ki fogtunk egy hibás gépet, kérdés hogy mennyi idő amíg bevisgálják vagy ha elállok visszaadják a pénzt. ( netes rendelés )
2023. máj. 1. 03:23
 2/21 A kérdező kommentje:
Jav. kifogtunk, bevizsgálják. Azért egy 150 ezres géptől nem ezt vártam. A ruhákat is gyűri nagyon, de az a legkevesebb. Ráadásul nem a markaboltban vettük.
2023. máj. 1. 03:25
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell felsorolnod az összes panaszod. Ha hibás, gondolom kicserélik, vagy megjavítják, az elállás nem az ilyen esetekre vonatkozik. Ráadásul azt sem írtad, hogy a neten vetted-e egyáltalán.
2023. máj. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
ha neten vetted akkor él 14 napos elállás joga . különben nem .
2023. máj. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szállítási biztosíték el lett távolítva? Vízszintesre lett állítva a lába?
2023. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Netes vásárlás
2023. máj. 1. 07:17
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy hiába ha hibás akkor bevizsgaljak az idő illetve nem markaboltos.
2023. máj. 1. 07:18
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha benne vagy a 14 napban el tudsz állni a vásárlástól. Arra figyelj azért, ha valami kamu vagy rossz hírű cég (pl. Emag) akkor nehezen kapod majd vissza a pénzedet.
2023. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Írtam hogy netes vásárlás . A dobrögzítőket kivettük azt is írtam, már üzemeltünk be gépet. A 14 napos elállás mire vonatkozik?
2023. máj. 1. 07:22
 10/21 A kérdező kommentje:
8as köszönöm. Nem emag, de számomra ismeretlen cég és éppen ez az megy majd a huzavona hetekig gép nuku, pénz nuku. Ettől felek. De inkább ez mert szerintem egyáltalán nem normális ez a kattogas.
2023. máj. 1. 07:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!