Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Grillezős mikrót vagy grillsüt...

Grillezős mikrót vagy grillsütőt/szendvicssütőt vegyek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi, sima mikrohullámú sütőm már csereérett. A nagy konyhai sütő alsó gázos, és ha már cserélek, olyan gépet vennék mellé kiegészítőnek, amiben jól lehet grillezni, melegszendvicset készíteni. (A gázsütőben sem lehetetlen, de sokáig tart és nem lesz olyan szép ropogós).

A grillezős mikróknál jól működik ez a funkció?


2023. máj. 5. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen mert magasra kell tenni a szendvicset. Adnak egy 10 cm magas rácsot így ott megy.mi használjuk így , mert a grillsutonek nincs értelme.
2023. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem működik rosszul a mikrón a grill funkció
2023. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
grillsütőt vegyél melegszenyához, alsó fűtőszál is van benne.
2023. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NDK-s minigrill, annál jobb nincs!
2023. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én teljesen elégedett vagyok a kombi mikrónkkal, ehhez alacsony és magas sütőrácsot is adtak de a peremes forgótányérjában is lehet sütni légkeverés+ grill funkcióval. Ritkán sütök, főzök több személyre ezért takarékossági okból egy minigrillt is vettem, leginkább csak melegszendvics és pirítós készítéshez. Van NDK-s minigrillem is de az a lányom nyaralójában van, ronda ugyan de tényleg szuper ez az öreg sütő.
2023. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!