Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen ipari porszívót ajánlotok?

Milyen ipari porszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami erősen szív, vizet is tud szívni, és nem annyira hangos. Mostan porszívóm egy 1400W-os, rá van írva, hogy super silence, de olyan hangja van, hogy nem lehet megmaradni mellette. Meg nem is szív annyira erősen, illetve hátul nyomja ki a port.
2023. máj. 14. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom soha az életben nem takarítottad ki rendesen és sosem cseréltél szűrőt, úgyhogy beszívta a retket és csapágyas lett.
2023. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Karcher a neve, az "a" betűn 2 pont van
2023. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
100%

Ipari porszívó?

Mi a gyárban használunk ilyet. három fázisú 5.5kW-os csillag-delta indítású, másfél méter magas, kb 180 kg.


Nagyon jól szív, de hogy halk lenne azt nagyon nem állítanám! Még 200 méterről is hallani a gyártás zaja mellett is.

2023. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es: évekig nem én használtam, hanem anyám.

2-es: köszönöm!

3-as: szerintem te is tudod jól, hogy nem egy ház méretű porszívót szeretnék. Ha úgy tetszik, akkor hívjuk takarítógépnek.

2023. máj. 14. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miele, Kärcher
2023. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
83%

"...te is tudod jól"


Hát nem tudhatom milyen messzire gurult el a gyógyszer. Csak azt látom amit ide leírsz.

2023. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ipari porszívóknál nem a zajosság az elsődleges szempont. Viszont általában tudják azt ami rájuk van írva. Háztartási körülmények között nem igazán van értelműk, mert azért elég drágák. Bár nekem is az van, több mint 10 éves és olyan mintha új lenne. Ez egy Karcher annak is a legkisebb "ipari" gépe. Én akkor vettem amikor felújitottuk a lakást és azt simán kibírta.
2023. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!