Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch BGC21POW1 Serie 4...

Bosch BGC21POW1 Serie 4 porszívóm nem szív, pedig nincs akadály a csőben és szűrű is tiszta, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

kb. 7 hónapja vásároltam egy Bosch Serie 4 BGC21POW1 porszívót. Eddig kifogástalanul működött. Átnéztem a csöveket is, zuhányzó csövével is "átsikáltam" őket, de lerakódás se volt. A szűrő is kifogástalan, jó állapotban van. Mégis a szívóereje hirtelen a régi 1/10 részére csökkent durván. A tartályt is rendszeresen ürítettem minden porszívózás után.

Mit javasoltok, mi történhetett vele? :(


Köszönöm előre is a segítséget!


37/F



2023. máj. 14. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van bennük ilyen szűrő, és ebbe a finom por beletapad, miközben ugyan tisztának látszik, de mégis eldugitja a szűrőt. Volt ilyen porszívónk, és ugyanígy jártunk. Vagy kimosod, kifújatod sűrített levegővel, vagy csere.
2023. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Bocs a link lemaradt:

[link]

2023. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, innen a Hepa szűrőt kell megrendelnem?
2023. máj. 14. 16:06
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, de én előbb kimosnám, mert azért elég drága. Mi is ezt csináltuk, de a bordák tövéből is ki kell mosni , utána ényegesen jobb lett.
2023. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Amúgy nem jót linkeltél be, megtaláltam a pontos típusom szerinti tartozékokat:

[link]


Innen melyik kell? Segíts légyszíves, köszi!

2023. máj. 14. 16:09
 6/21 A kérdező kommentje:
A Hepát csutkára kimostam múltkor is, és semmi javulás nem lett.. :(
2023. máj. 14. 16:09
 7/21 anonim ***** válasza:
Ki is kell fujatni! Sajnos, hogy melyik kell azt te látod a saját gépedet megnézve, nekünk más típusú porzsáknélküli volt, ott ez bevált
2023. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Meggyengült a mototja.
2023. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nincs ebben egy hengeres, mosható filter?

Egyik gépemben a probléma rendszeres forrása.

Szerencse, hogy egy műanyag, mikroszálas filter, jól mosható, vízzel visszirányban is kinyomatható.

2023. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Erre a filterre gondoltál első válaszoló?


[link]


[link]


Ezt le se lehet venni a portartályról..


Van benne a gép hátsó részében egy rácsos szűrő, azt ki lehet venni.


Vigyem el szervízbe, már 2. eset, hogy pár hónap használat után így járok porzsáknélküli porszívóval.....

2023. máj. 14. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!