Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tisztítsam ki rendesen...

Hogyan tisztítsam ki rendesen a mosógépet?

Figyelt kérdés

2 éves lg elöltöltős gőzmosógépem van. Rendszeresen tisztítom a szűrőjét, van rajta géptisztítás program, azt el szoktam indítani rendszeresen, sanytol m.géptisztítóval. Próbáltam már az ecetet, szódabikarbónát, más márkájú ilyen szereket is. Próbáltam már a legmagasabb hőfokon is a tisztítást (95fok), a rejtett zugokat is át szoktam törölni, de még mindig büdös. A dob ajtaját nyitva tartom, ha nem megy a mosás, hogy kiszellőzzön.

Nem használok több mosószert és öblítőt, mint ami elő van írva.


2023. máj. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Töltsd fel jó sok vízzel minden mosás után majd engedd le.
2023. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1, Lehet gyárilag hibás verzió van nálad.

2, Minden mosás után marad egy kis öblítővíz a mosógépben az büdösödhet be nálad.

3, Vegyél másik mosógépet

4, Minden mosógépnek van egy szaga, de nem kéne, hogy zavaró legyen.

2023. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ahova a leeresztő cső csatlakozik azt szedd ki és tisztítsd meg.
2023. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lg mosógépem van az volt a probléma, hogy van egy cső ami a mosószert meg az öblítőt viszi le a dobba ez U alakban van írd be a Google-ba hogy lg mosógép belső cső és látni fogod. Na most ha van hozzá értő ismerős akkor ki kellene szedni és kipucolni nekem tele volt bebarnult trutyival.. És azért volt büdös, ha nincs ilyen ismerős akkor vedd ki a mosószer adagolót és forró vízzel veresd ki a luknál. Utána meg fog szűnni a büdösödés.
2023. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!