Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy 120W-os ipari ventilátor...

Egy 120W-os ipari ventilátor mennyit fogyaszt? Cecotec EnergySilence 5000 Pro Ipari Ventilátor 120W (EZ a pontos típusa)

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 15:24
1 2
 11/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

10. Szövegértelmezési zavar, kontextusba helyezés.

Válaszom a teljesítmény általános definíciójára vonatkozott.

Ha megnézed, a 6. válaszolónak problémái vannak a teljesítmény jelentésével, mint fizikai fogalommal. Erre te belekötsz valamibe, amiről szó sem volt. Ezt nevezik trollkodásnak, felesleges okoskodásnak.

Én is okoskodtam, mert ráérek, de annak értelme is volt legalább.

Igaz, hogy konkrétan említettem a 120 W-ot is, de ehhez kellene érezni a kontextust, itt nem azon volt a hangsúly, hogy névleges, vagy milyen teljesítmény, hanem általában a teljesítmény megértésével.

2023. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
14%

Arról nem beszélve, hogy fizikailag a névleges teljesítmény is teljesítmény, meg a szokásos hülyének nézés: komolyan elkezded fejben benézni, hogy én biztosan még soha nem hallottam a névleges teljesítményről, majd jól kioktatsz...

Nagyon életszerű gondolkodásra vall.

Ezt a nickem pont azért kellett kreálni, mert itt rendszeresen hülyének nézik az embert olyanok, akik szakmai szövegeket nem bírnak értelmezni. Diszlexia, rosszindulat, vagy nem tudni, mi bajuk van. Ezért így próbáltam visszavágni, hogy kapjon már a fejéhez, ne fárasszuk egymást feleslegesen! Mindegy persze, egyeseknek...

2023. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem, 'szervizmernok ur', te nem szakmai szovegeket irsz ide, hanem tudalekos, az aktualis tema kapcsan tokeletesen irrelevans maszlagot amivel sajat - leginkabbb velt - felsobbrendusegedet, hatalmas tudasodat probalod 'csillogtatni', mindezt egy vegtelenul irritalo, sertodekeny, narcisztikus szemelyiseggel tetezve. Senki nem sirna utanad ha vegre elkotrodnal es csak a szomszedokat meg az ismeroseidet terhelned ezzel.
2023. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Megszólalt a régi ellenség, nálad ez valami b*t*g*s összeférhetetlenség lehet. Problémádra máshol kellene gyógyírt keresni...

Kisokos, én tisztában vagyok vele, hogy direkt okoskodom. Csak tudod, emögött sok évtizednyi tudás és tapasztalat van, amit nem is jótékonyságból osztok meg, egyszerűen csak a vállalkozásom lehetővé teszi, hogy ráérek közben okoskodni is.

Több, mint 20 év alatt nagyon sokan megköszönték, némelyik fórumon követőim is voltak, akik kimondottan az én írásaimból tanultak és azt is megköszönték.

Teljesen mellékes, hogy egy rosszindulatú, negatív, értetlen figura mit képzel, hiszen ezek is mindenhol ott vannak az életben, sajnos.

2023. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Na, en most untam meg. Egy kelyhompoly lehet veled dolgozni...
2023. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

Bárcsak leakadnál rólam végre és a saját tudásod megosztásával foglalkoznál! Ja, nincs mit megosztani...

Meg ez a gyerekes minősítő játék... Szánalmas, hogy valakik ebben élik ki magukat.

2023. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Leveltetu ***** válasza:
81%

En úgy tudom, hogy ha valamit úgy minosítenek, hogy 'Ipari' akkor az a megbizhatóság illetve a tartosság névjegyét tükrözi. Az amit te kérdezel, köze sincs az iparhoz (ipari közegben 48 óra múlva, ennek a kis játékszernek kampó)

Az ipari dolgok teljesítményról szolnak. Ez egy fém lapátokkal ellátott fém ketrecbe rakott ócska kinai műanyag ventilátor.

Semmivel sem fog többet tartani mint a műanyag hasonmása.


Amugy E (Energia kWh) = P(teljesitmeny kW) x t (Ido h órában)


1 óra alatt 120 W ) azaz 0,120 kW és ezt kedvedre szorozgathatod annak függvényébe, hogy hány órát használod.

2023. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!