Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet a mosogatógép aquastop...

Lehet a mosogatógép aquastop csatlakozóját toldóra kötni és nem közvetlen a sarokszelepre?

Figyelt kérdés

Nincs elég nagy lyuk a konyhabútor alján a csap alatt, és szenvedés lenne szerintem egy meglévő lyukat tágítgatni, főleg hogy albérletben vagyok és nem akarom szétroncsolni a falapot ha nem muszály.


Ha vennék egy 70 centis flexicsövet a sarokszelepre azt kitudnám dugni a bútor mögül, és ott menne rá az aquastop.

Ez így működhet vagy ezzel beleviszek valami káros elemet a mosogatógép működésébe stb.


Köszi a segítséget!



2023. jún. 12. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de az aquastop nem tudja magáról, hogy mihez van csatlakoztatva. Nálam is úgy van.
2023. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Se a vízet, se a mosógépet nem zavarja.

[link]

2023. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
28%

Az Aquastop fejegységben egy plusz mágnesszelep van, ami a védőcsövön belüli szivárgás esetén le tud zárni.

Gyakorlatilag egy védett bekötőcső, de nem mondanám, hogy én olyan sok értelmét látom.

A stopszelep előtti csőszsakasz védtelen marad, nem olyan nagy tragédia.

Ha én készítek egy bekötőcsövet, szorítóbilincsekkel, minőségi alkatrészekkel, az sem fog elárasztani.

Az Aquastop kicsit olyan parasztvakításnak tűnik szerintem.

2023. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A flexicső hajlamos rá hogy idővel eldurranjon, ezt leszámítva jó megoldás.
2023. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!