Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy kerámia főzőlap esetén mennyire normális ha az egyik mezőt izzítom be, felmelegszik a többi mező is? A másik érdekesség, ha beüzemelem a sűtőt (alsó-felső sütés) 230 fokra, a főzőlap bal oldali mezői is felmelegszenek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon.
2023. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vajon mi lehet az oka? A főzőlap hibás vagy valami szigetelés probléma lehet?
2023. jún. 18. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem jól van bekötve az biztos. Ki kötötte be?
2023. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akik a villanyszerelést csinálták lakásban.
2023. jún. 18. 21:48
 5/8 anonim válasza:
57%
Nem jó
2023. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy másik szerelővel, mert aki csinálta az valószínűleg nem a legjobb szakember. Mondjuk azt nem értem, hogy ez hogy nem derült ki akkor amikor elvégezték a munkát.
2023. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Hogyan lehet rosszul bekötni? Csak azért, mert én már kötöttem be sima egy fázisút, meg 3 fázisút is, és a készülék belsejében egyértelműen megvolt mindennek a helye hova kell kötni. Utána meg a főzőlap gyárilag szétosztja az egységek között az áramot.

Szóval ennek szerintem semmi köze a "rossz bekötéshez". Inkább készülék hiba. Kérdés, hogy mennyire melegedik fel. Mert ha kézzel még meglehet fogni, akkor igazából nincs is miről beszélni.

2023. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Itt valami komolyabb gond van.
2023. jún. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!