Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch SMS4HVI32E vagy Whirlpoo...

Bosch SMS4HVI32E vagy Whirlpool WFC3C42PX? Mosogatógépek közül melyiket érdemes választani? Illetve ha nem is konkrétan ezek, de Bosch vagy Whirlpool?

Figyelt kérdés

Jelenleg Whirlpool mosogatógépünk van, de költözés miatt az újat fogunk venni. Meg voltunk elégedve a Whirlpool-al is. Talán, ami mondjuk hiba, hogy két helyen is elrepedt a műanyag benne+egy két tüske elkezdett sajnos rozsdásodni (3eves a gép).

Ezzel szemben nem tudom mennyivel lehet tartósabb pl. egy Bosch márka?! Illetve jelenleg kosár van az evőeszközökhöz és úgy látom a legtöbb újabb gépben már van külön egy kihúzható evőeszköz tartó rész. Ez bepakolás szempontjából nem egy lassabb folyamat az alul található evőeszköz tartó kosárral szemben?


Köszönöm az észrevételeket, esetleges tapasztalatokat 😃



2023. jún. 23. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Bosch
Whirlpool
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

A Bosch minőségibb, ezért jóval dragabb is.

Nekem 8 éves Whirlpool van, hibátlan állapotban a mai napig.

2023. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a Bosch gyártja mindenét. A Bosch klíma 0%-ban Bosch, illetve nekik is van számos termékvonaluk, annak megfelelően mások a beszállítók.

Nem hallottam rosszat Bosch mosógépről, Whirlpool abszolút vegyes. Inkább feature-ök alapján vegyél gépet!

2023. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!