Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik üzletben/hol lehet...

Melyik üzletben/hol lehet kapni jégkocka készítő gépet?

Figyelt kérdés

#jég #Jégkészítő
2023. jún. 24. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A nevesebb műszaki üzetekben, Euronics , Media Markt. pár másodperc volt google-val rákeresni, gondolom neked tovább tartott kiírni a kérdést.

[link]

2023. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen. Rákeresni én is rátudtam..

Az érdekel, hogy ismer-e valaki olyan üzletet ahol van és nem online kell megrendelni. Mert a Media Marktban az üzletben nem árulnak.

2023. jún. 24. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi a problémád az online rendeléssel?
2023. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi.. Ajándéknak szánom, szívesebben megvenném helyben. Azért tettem fel a kérdést mert én nem találtam boltban, reméltem hogy valaki ismer olyan üzletet ahol kapható. Online nyílván 1000 féle van, van időm még, ha nincs válasz rendelek. Csak érdekelt.
2023. jún. 25. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ember !! haladni kellene a korral!

Megrendeled és elviszed ajándékba.

Nehéz ez?

2023. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!