Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vadi új gáztűzhely elektromos...

Vadi új gáztűzhely elektromos sütője lecsapja a biztosítékot, miért?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésnél is említettem, új gáztűzhelyünk van (Amica márka) most szerettem volna használni elsőnek, be is kapcsoltam és kb 30-60mp után lekapcsol. Miért?
2023. júl. 21. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Feltehetően nagyobb áramot vesz fel, mint a biztosíték(kismegszakító?) maximális árama. Mi másra gondoltál ezen kívül?
2023. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem vetted figyelembe a sütő villamos teljesítményét és a konyhai csatlakozás teljesítőképességét és az előbbi nagyobbra adódott mint az utóbbi.


Ez olyan mint ha vennél egy kanapét és otthon derülne ki hogy nem fér be a szobába...

2023. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én sajnos nem értek hozzá, meg a főbérlő intézte a gáztűzhelyet.)
2023. júl. 21. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"meg a főbérlő intézte a gáztűzhelyet."

Akkor ezt is intézheti ...

2023. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad kisebb teljesítménnyel, már amennyiben szabályozható?
2023. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!