Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosó-szárítógép vált...

Milyen mosó-szárítógép vált be nektek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan szidják, mert nem a legjobb az egyben mosó-szárítógép, viszont nincs sajnos helyem mindkettőnek. Különben sem használnám sokat, mert szeretem a frissen kiteregetett ruhák illatát, de sokszor van olyan, hogy kéne egy ünneplő de pont a szennyesben van, vagy szárad...Ilyenkor jól jönne egy szárítógép. Pont most akarom lecserélni a mosógépem, mert 30 éves és kezd tönkre menni, így esedékes a vásárlás.


Van bevált mosó-szárító a piacon a 600 ezer féle fajta gép között? Árban 100-300 ezer között gondoltam.


2023. júl. 21. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, imádom. Hely miatt akartunk olyat ami egyben mos és szárít, de innentől csak ilyenunk lesz

2023. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na, pont az ünneplő ruha az, amit nem fogsz tudni a szárítógépben megszárítani.
2023. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első


Az ünneplőt csak példának írtam, de legyen az egy bulis felső vagy egy esküvőre szánt csinos pamut overál

2023. júl. 22. 23:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Van rajta legalább 4 féle szaritasi fokozat. Nem feltétlenül gyűri össze a kényes anyagokat sem
2023. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak ne csodálkozz, amikor majd eljutsz oda a géppel, hogy inkább nem szárítasz benne semmit, annyira sz@r.
2023. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5os neked miért fáj, hogy nem biztos, hogy amihez te béna vagy, más is az lesz!?
2023. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok béna, egyszerűen van tapasztalatom az ilyen gépekkel.
2023. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatod az ilyen gépekkel? Az azt jelenti akkor hogy kipróbáltál már minimum 10 fajtát?
2023. júl. 27. 05:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerinted, aki írja, hogy vedd meg, az kipróbált már 10 fajtát?
2023. júl. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó gép, nyugodtan vedd meg. Nekünk is ilyen van, olyat meg úgysem találsz amit legalább egy buta ember ne szólna le
2023. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!