Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy hasznaljatok a klimat a...

Hogy hasznaljatok a klimat a haloszobaban?

Figyelt kérdés

Ti hanyas fokozaton hasznaljatok a ventillatort ami benne van, en alacsonyan, es 22fok.

Illetve az a lamella nalatok mozog folyamat vagy fix helyen van es ennyi?


2023. júl. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
25 fok, silent
2023. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lefekvés előtt 2 órával, aztán kikapcs lamellástól.
2023. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napközben 27, este 28 fok, mindig Auto fokozat.

Éjszaka nem megy, de csak lefekvéskor állítok be egy időzítőt (kb. 30p), hogy kapcsoljon majd ki.

Lamella fix.

A magas hőfokon ne lepődj meg, egyrészt drága készülék, mert fűtés is ezzel van megoldva, másrészt tetőtéri szoba, szóval nem 28 fokot, hanem 35-öt kell lehűteni, így a 27 fok is hidegnek hat.

2023. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Szerintem szimplán jól bírod a meleget, ami egyébként nem baj. Én rosszul bírom.



Én éjjelre gondban szoktam lenni.

A nappaliban van a klíma, az 55 nm-es lakás sarkában, de mindenhova elér szerencsére.

Viszont nem szeretem, ha alvás közben megy egy ilyen, relatív nagy áramfelvételű gép.


Vagy:

- esti videónézés, olvasgatás alatt hidegebbre rakom, mint nappal szoktam (a 26 helyett pl 24 és akár a hátamra rakok vmit), lefekvéskor meg kikapcs és kereszthuzatot nyitok. De ekkor nem jól alszom a melegtől és az utcazajtól, a durrogtatók/versenyzők felébresztenek

- 23 fokra rakom lefekvéskor, 3-4 óra múlva kapcsoljon ki,

- az éjjeli módot használom, ekkor egyre kevésbé hűt, majd 7 óra múlva kikapcsol.



Egyébként mindenképp melegem lesz és már reggel 7-7:30 körül arra kelek, hogy kint sincs egy szemernyi hűvös se.



Legjobb lenne, ha egész éjjel is menne, akkor lehetne 26 éjjel-nappal, csak parás vagyok, ráadásul az elektromos hálózatot egy volt autóvillamossági szakember csinálta, jó magyar mentalitás szerint okosba' és már legalább egy dologról tudom is, miben téved.

2023. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!