Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen felültöltős mosógépet...

Milyen felültöltős mosógépet vennétek, ha most sos-ben kellene?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 13:01
 1/9 szántóvető ***** válasza:
27%
csak elöltöltőset vennék.
2023. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

1. Miért?

Én csak azt tudom, hogy milyet ne: whirlpoolt ne! Széteszi a rozsda!

2023. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elöltöltős nem fér.
2023. júl. 25. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1 a felültöltős két csapágyon lóg, és nincs a csapágy ilyen hajlító igénybevételnek kitéve, vagy hogy fogalmazzam, amikor féloldalasan lóg a dob rajta. A felültöltős 2 csapágyon van, mint egy főtengely.


2 ennyire gáz lenne a márka mára? Én 23 év után vitettem el a rozsda miatt, kicsit fájó szívvel, mert a bimetálok pár száz ft-ba kerültek, meg 3000 volt a fűtőszál, de amikor szétszedetem, rájöttem, hogy még jó lenne pár évig.

2023. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Az előltöltős sokkal univerzálisabb. Abból tudunk felültöltőst csinálni, fordítva nem.
2023. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az élettartam szempontjából nincs lényegi összefüggés hogy felültöltős vagy elöltöltős. A mosogépek legritkább esetben motor és csapágyhibásak. Nem véletlenül vállal a gyártó 10 év motorgaranciát, mert tudja, hogy nem azzal lesz baj... Leggyakrabban a szivattyú és a vezérlőpanel hibája miatt krepálnak be, valamint a gumi alkatrészek öregedése miatt.
2023. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Családban van/volt


-Whirlpool

-Bosch

-Samsung

-Electrolux


Ezek közül a Samsung bírta a legrövidebb ideig (4 év), pedig az volt a legkevésbé igénybe véve.

Az Electrolux 11 éves üzemelése alatt egyszer sem "látott" szerelőt.

A Bosch és Whirlpool gépeket használtan vettük, előbbi két éve van meg, utóbbi 6 hónapja. Eddig semmi gond egyikkel sem

2023. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 a kollégám 5 év garanciával vett simenst vagy boscht, pontosan azért nem tudom, mert a cégnél mindkettőt lehetett kapni, ott vette. Azon mérgelődött, hogy röviddel a gari lejárta előtt már tönkrement. Ezt még kicserélték, aztán pár hónap múlva megint tönkrement valami, ami már zsebből ment.
2023. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az élettartam szempontjából nincs lényegi összefüggés hogy felültöltős vagy elöltöltős." volt lakótársam apja ilyenekkel fogalkozott, javasolta a fiának, hogy hozzon felültöltőst, mert később megy tönkre, és ő könnyebben javítja fillérekből.
2023. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!