Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen a Gorenje márka mikrohu...

Milyen a Gorenje márka mikrohullámú sütője? Még néztem a Sharpot és a Sencort.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy kicsi legyen és egyszerű, csak sima melegítésre kell idős személynek, mindenképpen tekergető gombos, a digitális kijelzőt nem tudja használni. Nem kell drága, nem kell sem grillező, sem kiolvasztó, stb funkció, stb. Rokona vagyok, én venném neki, online, ő nem nagyon mozdul ki.

2023. aug. 3. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát. Én nem ajánlom. Nekünk is csak melegítésre kellett, így a legegyszerűbbet vettük. 5 éve bírja ugyan, de nagyon sokára melegszik meg benne az étel.
2023. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Viszont a munkahelyemen legalább 100 éve van egy Hausmeister márkájú, az a mai napig villámgyorsan melegít.
2023. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. aug. 3. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a márka dönt asbban hogy milyen gyorsan melegít, hanem a régiek még sokkal nagyobb tejesítményűek voltak mint a maiak.

De az adatlapján fel van tüntetve hány wattos.

2023. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ujak kisteljesítményűek mind.

A régiek sokkal erősebbek, mondjuk nem is teljesítik a mai sugárzasi limiteket...

2023. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!