Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van Magyarországon ilyen sütő...

West111 kérdése:

Van Magyarországon ilyen sütő (electric roaster)?

Figyelt kérdés

Ilyen sütőt keresek, angol nevén: Electric Roaster. Ha van akkor milyen néven keressem?

[link]



2023. aug. 8. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Képzeld beírtam a keresőbe "electric roaster", így , magyarul és van találat bőven.

[link]

2023. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

#1: 1. Az "electric roaster" nem magyar kifejezés, hanem angol.

2. A kérdező magyar forgalmazású sűtőt keres - az általad belinkelt keresési találatok között egy darab magyar forgalmazó sincs.


Kérdező: a külföldi gyártók oldalai nézve:

* [link]

* [link]

* [link]

ez egy kifejezetten egyesült államokbeli/angolszász területeken elterjedt elektromos céleszköz, "egész csirke sütő", "pörkölő", amibe a háziasszony (vagy háziúr, házi akármi) elhelyezi a hálaadás-napi pulykát és egy az egyben megsüti.


Ahogy nézem 18-22 quart (negyed gallon: [link] ) méretűek, ami megfelel 18-22 liternek.

Pontosan ilyen terméket nem találtam, de gyanítom egy elektromos légkeveréses (grill)sütővel:

[link]

is hasonló eredmények érhetőek el.

2023. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. aug. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.


1-es a zöld csíkon van a kérdés

2023. aug. 9. 07:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!