Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki milyen kombinált hűtőszekré...

Gabesz796 kérdése:

Ki milyen kombinált hűtőszekrényt javasol 200Eft környékén? Főbb szempont csendes legyen és jól hűtsön.

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden új hűtő jól hűt és csendes is. Inkább azt kell előtérbe helyezni, hogy hány literesre van szükséged, milyen legyen a polcelosztása.
2023. szept. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
Hűtéssel nem lesz gond, viszont még mindig van azért hangjuk, nézd meg a zajszintjüket, melyiknek a legkisebb.
2023. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Innen válogass: [link] én innen vettem amerikai hűtőt, féláron. Ezek outlet termékek, megsérült a csomagolás és/vagy a burkolat is. Az én készülékemen az oldalán voltak esztétikai hibák főleg, de az a helyére beállítva éppen nem látszik. Az elején lévő egy festéklepattanást meg egy hűtőmágnes alá rejtettem. Majdnem féláron volt. Vettem hozzá +2év garanciát és még így is jóval olcsóbb volt, mint bárhol másutt. Éppen 2 éve megy minden gond nélkül, pedig tartottam tőle, hogy belső sérülései is lettek, mikor a külseje megsérült. Hogy leejtették szállításkor, vagy valami. De prímán bevált.
2023. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!