Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Le lehet olvasztani egy hűtőt...

Le lehet olvasztani egy hűtőt csukott mélyhűtőajtóval, hogy ne olvadjon ki a tartalma?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, kb. -9°C a kritikus hőmérséklet, addig mehet. Csak addig húznám ki a konnektorból persze, amíg feltétlenül szükséges.
2023. szept. 9. 09:53
 1/9 lali51 ***** válasza:
43%
Nem.Pakolj ki belőle, tegyélbe egy tál forró vizet.
2023. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Csupa víz lesz minden, ami utána jégge fagy a benne lévő termékeken. Ami viszont jelentős minőségromlas.


Szedj ki mindent és forró vizes edényeket ha beraksz, gyorsan leolvad. Utána szárazra kell törölni es úgy lehet visszapakolni.

2023. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha télen csinálod ... :D
2023. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Mégis hogy a büdös életbe lehet valaki ennyire sügér???
2023. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem a vastag jégréteg, hanem az esetleg befagyott lefolyó miatt kéne leolvasztani. #4 pedig most csak piros, legközelebb jelentés.
2023. szept. 10. 06:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Becsukott ajtó és benne a cucc úgy leolvasztani ? 🙈🙊😱

Mond te tényleg ennyire vagy.

2023. szept. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most írtam, te agyatlan, hogy nem a mélyhűtő érdekelt. Simán el tudom képzelni, hogy a lefolyóból kiolvad a jég, miközben a mélyhűtő nem melegszik fel túlságosan. Biztos te is nagy szakértő vagy...
2023. szept. 11. 07:20
 8/9 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Nyugodtan megcsinálhatod, viszont, ha az olvadékvíz cső el van dugulva, akkor egy jó méteres, 1..2 mm átmérőjű, tömör erű rézvezetékkel kell kidugítani, a hűtőtéri leolvasztás sikertelen valószínűsége miatt (ugyanis nem lehetsz benne biztos, hogy jég van benne). Másrészt én hajszárítóval szoktam az olvasztást meggyorsítani, ugyanis így, egy komplett hűtővel fél...háromnegyed óra alatt megvagyok.

2023. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm, akkor talán kipróbálom, de egyelőre cső nélkül. Nem valószínű, hogy bármi gond lenne, csak a múltkor amikor megpakoltam, gyorsan felpattant kb. 10°C-ra, és alig akart lehűlni, de azóta minden OK, csak ritkán üres a fagyasztó.
2023. szept. 11. 12:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!