Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Adott egy orion márkájú...

Adott egy orion márkájú mosogató gép, miért nem fejezi be a mosást?

Figyelt kérdés
El van indítva rajta a 2 órás program. 2 órától számolja visszafele az időt, de 1:35-nél megáll az időzítő. Ettől mos tovább még egy órát kb, de az időzítő nem számol visszafele. Majd kidob egy 003-as hibát és megáll. Az ajtót kinyitva tele van habos vízzel és a tányerok is habossak. Ezután indítok egy egy rövid mosást hogy lemossa a habot. Mi lehet a probléma? Szűrőt kitakarítottam tehát az kizárva

2023. szept. 24. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna, hogy egyáltalán habozzon, valószínűleg ezt érzékeli. Vagy nem jó mosogatószert használsz, vagy előmosogattad az edényeket(mit nem kell), és a rajta maradt szer habzik fel.
2023. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
eleve nem lehetne benne hab. Mivel mosogatsz?
2023. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mosogatom elő az edényeket. Valami jar platinumot használok
2023. szept. 24. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig valahogyan mosogatószer jutott a gépbe, mert a Jar platinum nem habzik
2023. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy lett volna bele rakva
2023. szept. 24. 18:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Már egyeáltalán az is kérdés miért csak 27 fokos a víz benne. Szerintem meghalt a fűtőszál benne.
2023. szept. 25. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor van ott baj bőven. Főleg ha egy forróbb mosásnál se fűt fel rendesen. De a fütőszálon kívül lehet hőérzékelő is.
2023. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mai darab. Kb 17 éves. Szerintem fűtőszál, mert 27 fokosnak jelzi a vizet, és kb annyi is. Nem tudom érdemes e baszkódni vele.
2023. szept. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!