Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy indesit felültöltős mosógépem.

A mosószer adagoló tartály ki lett takarítva. Azóta az öblítőt nem mossa ki ha nem benne marad. Még egyszer át takarítottam. Nincs el dugulva se. Akkor mi lehet a probléma?


2023. okt. 8. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A víz mossa ki a segédanyagokat. Egy szelep van, és a fúvókát mechanikusan pozícionálja a megfelelő helyre. Ha ez a pozícionálás elmarad, akkor nem lesz kimosó vízsugár a rekeszben.
2023. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eltömődött szelep, vagy kontakthiba is okozhatja hogy nincs, vagy elégtelen a vízsugár.
2023. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz bármit, ez igy marad. Típushiba.

Olyan keskeny,,hozzáférhetetlen járatok vannak benne, az öblitö meg olyan sűrű, ragacsos, hogy nem is lehet más a végeredmény.

Gyakran szedd ki és próbáld kitakarítani. Bár, akkor meg félő, hogy valami letörik vagy kikopik rajta.

Én inkább úgy döntöttem, nem használok öblítőt. Végül is, az is csak vegyszer, sok pozitivuma nincs a használatának.

Törölközők mosásakor ecetet öntök az öblitős részbe, az talán még vízkő ellen is jó, és az anyagokat is puhítja. Többi cuccnál erre nincs is szükség.

Ecetszaguk nem lesz, ettől nem kell félni.

2023. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!