Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gazcirko (feg c24) retesz...

Gazcirko (feg c24) retesz remote kimenetet hova kotjuk az alaplapon?

Figyelt kérdés

Az alaplap bekotesi rsjzon 2 hely van rs abba mar a retesz aramellato kabeljeibrl.(2 eres kabel) .

Egy ires hely maradt


Fotot mindjsr feltoltunk.



#Retesz bekotes
2023. okt. 22. 00:52
1 2 3
 21/22 Szirty ***** válasza:

Örülök hogy sikerült.


Azonban a történet jól példázza hogy az eredeti kérdéshez a megoldásnak semmi köze nincs. Ezért nehéz (de nem ritkán lehetetlen) ilyen körülmények között hatékonyan távgyógyítani...


"A szivattyu elfaradt,mert fel fok hiszterezis vilt beallitva!!"


Szerintem a szivattyút nem nagyon érdekli milyen gyakran kell elindulnia.

Nem nagyon van hatással az élettartamára.

2023. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Eltettem a regi szivattyut. Szet fogom szedni es kitisztitom. Youtubon mosogepszivattyubol szedtek ki kis kovet es utana ment.


En ott szetszedni nem tudtam,hiaba estem neki.


Az itteni tanacsok nagyon sokat segitenek.


Tegnap egy masik gazkeszuleket sikerult megcsinslnom. Sanier duval e/f c24e

Folyt a gaz kombi cirko kazanbol a viz.


A szerelo fotot kert. Elkezdtem fotozni honnan jon a viz meg slanezni meg leszedtem a palastot es meglattam,h egy csobol jon. Volt vmi piros kupak. Elkezdtem tekereszni. (Elotte vki mondta,h vmi tagulasi tartalyt kell leengedni. ) Az volt volt a leereszto csap ,mert szepen lement tole a nyomas 1-re. Utana soman bekapcsoltam es megy.

2023. nov. 9. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!