Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosás után mitől lesznek...

Mosás után mitől lesznek egérszagúak a ruhák?

Figyelt kérdés
Ma kimostam és miután lejárt a mosógép egyből kiteregettem,és megcsapott ilyen fullasztó egérszag és pár ruhának olyan szaga volt,pedig múlt héten tisztítottam a mosógépet.Valaki tapasztalt már hasonlót?

2023. okt. 23. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

MILYEN az egérszag???? Soha nem szagoltam még egeret, fogalmam sincs, milyen szaguk van.

A mosógépböl kiszedett ruháknak meg nem szokott nálam semmilyen szokatlan vagy kellemetlen szaga lenni.

2023. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a mosógép tiszta, nem álltak sokáig a ruhák (ezek szoktak a leggyakoribb okok lenni) nekem volt egy fura eset az egyik ruhám büdössé vált, de semmi oka nem volt (csak vizesen büdös, ha megszárad nem), ha azzal mosom össze a többi ruhát akkor az egész büdös lesz.
2023. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a ruhák "berohadtak" a szennyestartóban, akkor az okozhat ilyet. Legalább 60 fok Celsius hőmérsékleten érdemes kimosni ilyenkor (már ha bírják a ruhák). Ez elvileg elpusztít minden baktériumot.
2023. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű egyetlen ruhadarab lehet az oka.

Nekem párom alsónadrágjai ilyenek. Nem büdös, nincs is semmilyen betegsége, de konkrétan mikor kiveszem őket a mosógépből, akkor ilyen poshadt, izzadt szaga volt. Kipróbáltam a Sanytol fertőtlenítő adalékát, és ahhoz az adaghoz teszek ebből is, amiben benne vannak az alsógatyái (csak feketét hord, így könnyű…).

Szóval keress egy régebbi, vastagabb anyagú ruhát, az lehet a hibás, vagy esetleg edzős cuccok, alsógatyák.

2023. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HA a szennyestartóba vannak beletéve izzadtan, büdösen akkor ne csodálkozz hogy olyan lesz.
2023. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor leírom mégegyszer, hogy nem büdös, és nem izzadt, így nem úgy van beletéve.
2023. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!