Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Légkeverés fryerről mi a...

Légkeverés fryerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Az összes légkeveréses sütő tudja ezt a funkciót, csak kell bele tenni egy lyuggatott tálcát. Tescos pizza sütő ~3000 ft, tökéletesen megfelel a célnak.
2023. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Amikor csak ketten vagyunk az asszonnyal, abban sütünk. Szóval 1-2 főre jó, kis adagokra találták ki. Pillanatok alatt bemelegszik, a sültkrumplitól sem lesz büdös a lakás.
2023. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Igen, az 1. Válaszolónak igaza van, hogy a légkeveréses is tudja ugyanezt sütőben, nekem is van mindkettő- ami a forrólevegős fritőz mellett szól nálunk mégis: ha csak egy-kér kis adagot szeretnél gyorsan csinálni valamiből vagy a kamasz gyerek délután bedob egy marék krumplit és nem kell hozzá csak egy olajspray-ből 2-3 nyomás vagy egy-két adag édesburgonya stb. Akkor erre tökéletes. Nyilván

- gyorsabb

- kevesebb energiát fogyaszt, ezáltal olcsóbb a működtetése lényegesen, mint a sütőnek, mert nem a nagy sütőt kell felmelegíteni, hanem csak azt a kis, pár literes közeget

- szerintem olyan családokban, ahol kamasz/kiskamasz vagy épp egy nap közben egyedül HO-ban otthon lévő vagy egyedül lévő idős van tökéletes megoldás, mert egy személyes gyors ebédért, egy marék zöldségért, krumpliért, egy szelet húsért nem kell az egész sütőt használni és negyede-ötöde annyi idő alatt megvan

- mi szeretjük pl grillsajtnak, grillkolbásznak, bedobni pár bevágott virslit is

Könnyen, gyorsan takarítható (lehet kapni külön kis szilikon kosárformát az aljára, ami pl egy grillsajtnál vagy kolbásznál nagyon hasznos, mert akkor nem az egész edényt kell szétszedni, a zsír meg lecsöpög a tálcájába

- általában könnyebb a méretei miatt a takarítása, mint egy sütőnek, tepsinek és a mosogatógépbe is befér gond nélkül minden


(Mi húst is szoktunk benne sütni, de aki inkább a zsírosabb-szaftosabb húsokat szereti, annak lehet, hogy szárazabb lesz az eredmény)

2023. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó cucc, főleg ha nem családra, hanem csak 1-2 embernek készítenél benne ételt. Gyorsan készen van, könnyen tisztítható, kevesebbet fogyaszt, és kb bármit bele lehet tenni, zöldségeket, vagy akár mirelit rántott cuccokat is, kb negyed óra alatt készre süti ezeket.
2023. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!