Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Airthereal ózongenerátorral...

Neurotech kérdése:

Airthereal ózongenerátorral tényleg ennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Úgy tudom közép-felső kategóriás. Megvettem,beüzemeltem. A növényeimet gondosan száműztem az erkélyre. Elvileg minden élőlényt kinyír poratkástul mindenestül. Nos a szobámban hetek óta él egy óriási pók a sarokban, nagyon sok szúnyogot kifogott, ezért nem is zargattam. A 45 perces ózonolást túlélte, tehát kételkedem a hatásosságában. Azért fontos nekem ez, mivel dohányzom a lakásban, de mivel szellőztetek utána, nincs különösebb cigiszag, viszont tudom, hogy idővel kumulálódhat olyan enyhe dohányszag amitől már sehogy sem lehet megszabadulni, és ha az ózongenerátor nem hat nagy cumi lenne. Kételkedem az ózongenerátorban ezek után. Hozzáteszem a megfelelő módon 37nm lakast 45 percig ózonítottam csukott ablakokkal, tehát betartottam minden előírást. Szerintetek van mitol parazni? Tapasztalat?
2023. nov. 1. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ózon nem hatol be a szövetek, kárpitok mélyére. Alapvetően felületek és a levegő fertőtlenítésére való. Csodát ez sem képes tenni, ha pl egy romlott hús van egy dobozban, és ózonozol, a felületét fertőtleníti és a körülötte lévő levegőt. De ettől még, mivel a biológiailag bomló anyag nem semmisült meg, így megint bomlani, bűzleni kezd.
2023. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Kételkedem az ózongenerátorban ezek után."

Mi pedig benned.

Az ózon nem folyik be mindenhova mint a víz. A levegő áramlattal jut el a lakás többi részébe. Vagy éppen nem jut el.

15 éve dolgozok légtérfertőtlenítéssel. Rendes légáramlat kell hozzá.

A 37 nm-es lakásod gyanítom nem egy helyiségből áll. Használj ventilátorokat hogy megmozgasd a levegőt.

2023. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 koszi a tippet, ez bennem is felötlött, hogy nem jutott el mindenhova egyenletesen, szerintem akkor minden helységre egy külön alkalmat áldozok.

#1 hát ezt szomorúan hallom, hogy nem hatol be a kárpitok mélyére. Mindenhol ezzel reklámozzák, hogy a többéve telefüstölt kocsiból kiviszi a cigiszagot.

2023. nov. 1. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mindenhol ezzel reklámozzák,"

Sosem láttál még reklámot ezelőtt?

2023. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy több valóságtartalma van mint a red bullnak és a szárnyaknak...
2023. nov. 1. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A cigi szagot soha nem tudod eltüntetni.

CSak szerinted nincs különösebb cigiszag.

2023. nov. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!