Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használ-e valaki közületek...

Használ-e valaki közületek RoboChef nevű konyhai robotgépet?

Figyelt kérdés

Elégedett vagy-e vele, megéri-e az árát?

(Ez az a wsteleshop-os termék, amit a tévében reklámoznak)

Konkrét tapasztalatok érdekelnének...


2009. jan. 2. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk van, elégedettek vagyunk vele, diót darálunk, zöldséget aprítunk stb..

Érdemes kérni hozzá a turmix edényt.

2009. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia.Nekem is van olyan gepem,de nagyot csalodtam benne.Zoldseget es baba-etelt ugyan kivaloan csinal,de sajnos hus daralasara alkalmatlan.Es meg sok masra is...raadasul megutdtam,hogy az a penge,ami a musorban "szerepel" nem ugyanaz azzal amit te megveszel...szerintem kulonmb robotgepet lehet kapni az erre szakososdott uzletekben,ami ugyan lehet dragabb,de sokkal jobb.Honapok ota nem nyultam a gephez,nincs mit csinaljak vele....
2009. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%

Szia!

Én kikönyörögtem a páromtól magamnak egy ilyen csodagépet,de bár ne tettem volna!Ugyanis kávédarálás közben szétrobbant,millio darabratörve!Oriásit csalodtam és örülök hogy senkinek nem esett baj!Tele volt a lakás gyerekekkel,még jó hogy nem volt épp akkor egyik bébi se a konyhában!

2009. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szió!

Látom még januárban kérdezted, de remélem még aktuális a kérdésed.

Én kb. 2 hónapja használom ezt a gépet és nagyon szeretem. Sajnálom az előző válaszolókat, hogy így jártak mert én pont az ellenkezőjét tapasztalom.

Most már jó idő van, minden nap készítek vele gyümölcslevest, de 2 perc alatt kész vele minden kaja. Körözött, tzatziki, 10mp a habverés, a hagymát csak ezzel vágom 3-4 nyomásra kész és tényleg apró (a fokhagyma is). Sőt én sokszor tejföllel-liszttel habarok be mindent és azt is vele szoktam teljesen simára keverni.

Kismama vagyok így jó, hogy nem kell olyan sok időt tölteni a konyhában! :)

2009. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális . . . Nekem van, és imádom!!!! Vigyázok is rá, mint a szemem fényére :) Csak ajánlani tudom.
2010. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!