Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nyaralóba szeretnék automata...

Nyaralóba szeretnék automata mosógépoet venni.Hogyan tudom pl.a Whirlpoolt és melyik számút,biztonságosan vízteneníteni a fagyveszély miatt? Régebbit könnyebb-e, biztonságosabb-e? üdvözlettel: Tünde

Figyelt kérdés

#automata mosógép #a mosógép márkája, pl.Whirlpool #fagyveszély miatti vízltelenítés
nov. 15. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod rendesen vízteleníteni a mai mosógépeket. Csakis ilyen célú átalakítással oldható meg a dolog.
nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod.

Alján a szűrőnél lehet engedni nagyrészt, de marad benne, ezz kompresszorral lehetne kifujni.

Legegyszerűbb valami fagymentesítöt beszerezni. Szerintem az a havi 10-20 kilowatt áram nem fog megviselni, valamint a benti csöveknek is jót tesz ha nem fagynak le😀

nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen de megoldható. Kell egy olyan porszívó amivel vizet is lehet szivatni. A mosógép szűréjén összegyűlt vizet ki kell szivatni.

A wc csészéből is porszívóval szívjuk ki a vizet hogy ne maradjon ott télire és ne nyomja szét a csészét

nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

"A wc csészéből is porszívóval szívjuk ki a vizet hogy ne maradjon ott télire és ne nyomja szét a csészét"

Én meg beleszórok egy marék sót. Még sosem fagyott be, és nem jön a csatornaszag.

nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rongyot teszek bele a szag ellen.

Só/vízkő kicsapódik. Próbáltam.

nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nyaraló hol van es hány fok van télen ? A víz 4 cfok alatt kezd tágulni , nem gondolom hogy hegyen fent északon zord idők tartos -10 leszbek március végéig . Autó esetén kell fagyálló -20 ig , nemcsak fagyas hanem más ellen is hogy benne van a vegyszer keveréke .
nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

5. Kémia, általános iskola. Ha a telítettségi szintnél több sót nyomsz bele, a felesleg nyilván kicsapódik. De csak az.

Ha párolog a víz, nyilván kicsapódik a többlet só.


[link]


”A NaCl sóoldathoz elérhető legalacsonyabb fagyáspont -21,1°C (-6,0 °F) 23,3 tömeg %-os NaCl koncentrációnál. Ezt eutektikus pontnak nevezik."

nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Nálam fagyálló nélkül is működik víztelenítés de ha valaki biztosra akar menni akkor tegyen bele.
nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én úgy szoktam csinálni, hogy az utolsó mosást követően alul a szűrőt kiveszem, engedem kifolyni a bent maradt vizet és ezután sem teszem vissza. Mellette természetesen az ajtaját illetve a mosószeradagló ajtaját is nyitva hagyom, így könnyen ki tud száradni önmagától. De ha még ebben sem bízol, némi fagyállóval teljesen biztosra mehetsz, viszont akkor ne felejtsd el majd az első mosás után átöblíteni a gépet. Ez utóbbi egy régen használt gépnél amúgy is javasolt.
nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!