Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy rapidÓ szárítógép ajtó...

Candy rapidÓ szárítógép ajtó megereszkedés?

Figyelt kérdés

2 hónapos a gép. A víztartály az ajtajában helyezkedik el.

Minden kipakolás után ürítettem azt. Azt vettem észre hogy -valószinűleg- a súly miatt az ajtó mostmár emelve záródik a tartály karcolása nélkül

Kialakítás hiba lehet, vagy esetleg garanciális ez a dolog?

Mostmár kipakolás előtt ürítem, de ezzel nyilván elkéstem(...)

Az ajtó csavarok feszesek, nem lazultak ki.

Mit tehetnék?


nov. 21. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Simán garanciális hiba, bár gyanítom, hogy nem lenne nehéz állítani az ajtó nyitószerkezetén. Szerintem ne próbáld megjavítani mert ha észreveszik még azt mondhatják, hogy te tetted tönkre. Van érvényes garancia, jöjjenek ki és csinálják meg. Nekem úgy tűnik, hogy egy elegáns megoldást választottak csak nem számoltak azzal, hogy egy stabilabb nyitószerkezet is kellene hozzá.:D
nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!