Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Airfryert érdemes megvenni?

Airfryert érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
nov. 22. 00:33
 1/10 anonim válasza:
46%
Csak ha nincs sütőd.
nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van kettő is, úgyhogy az én véleményem szerint érdemes.

Az én sütőm lassan melegszik, így ha abban akarok valamit sütni, minimum dupla annyi idő, mint az airfryerben. Emellett sokkal egyszerűbb tisztítani is, csak beteszem a kosarakat a mosogatógépbe és kész is van.

nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pl nem. Ugyanaz sütőben megsütni ès több minden el is fèr benne, jobban átsülnek az ètelek. Sok 2 szintes 10 literes airfryerben (pl xiaomi) csak fent van egy fűtőszál, alul semmi. Fent megsül a kaja, alul nyers marad.

Nem èrdemes ilyen nagyot venni, ha forgatgatni, helyezgetni kell benne mindig a kaját.


Nagyanyámnak, akinek csak nyári konyhája van megèri. Tèlen nem kell kimennie a hidegbe sütögetni. Bent megoldja a meleg házban.

nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

"Sok 2 szintes 10 literes airfryerben (pl xiaomi) csak fent van egy fűtőszál, alul semmi."


Mondjuk evidens, hogy csak egy helyen van fűtőszál, hiszen az airfryer konkrétan egy mini legkevereses sütő, a forró levegő forgatásával süt....

nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Én mióta van, a rendes sütőt be se kapcsoltam. Egyszerűbb , gyorsabb, könnyen kezelhető. Könnyen tisztítható. Nekem Xiaomi van ami indítható telefonról ez is nagyon praktikus funkciója.

De az is igaz mi 2en vagyunk nekünk elég ami ebben készül ,4-5fős családnak kevés lesz ott jobb a sütő.Ja és pl nem melegíti fel az amugyis meleg panel konyhát

nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

4

nem evidens mert így semmi haszna a 2 szintnek, ha alul nyers marad az ètel. A 10 literes belső tèrből a felső 5l használható. Ennyi erővel vehetsz egy kis 5 litereset is. Nincs hadzna ennek a nagynak.


Amúgy meg vannak olyanok amikben alul ès felül is van fűtőszál, csak azok árban kb dupla annyik mint a xiaomi. Annyit nem adnèk ki èrte.

nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudjuk neked mi éri meg.

Ez egy relatív dolog. Akkor derül ki, ha az elvárásaidnak megfelel.

De nem tudjuk mit vársz tőle.

nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Vegyél normálisat és nem beszélsz hülyeségeket.
nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem evidens mert így semmi haszna a 2 szintnek, ha alul nyers marad az ètel"


Ha nyers marad az étel, akkor rosszul használod.

nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!