Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A linken látható elektromos...

A linken látható elektromos átfolyós vízmelegítőnél csak én nem látom, hogy a víz elzárása is lehetséges a hőfokbeállító karral?

Figyelt kérdés

[link]


Azért fogtam gyanút, mert az eddigi csapoknál, a hőfokbeállító kar, és az állórész közt mindig láttam egy kis távolságot. Ez esetben pedig, legalábbis a linken lévő csaptelepnél, nem látok ilyet. Persze, nehéz elképzelni, hogy a csap elzárásához külön karra lenne szükség.



nov. 22. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valahogy biztos el lehet zárni, gondolom nem folyi éjjel nappal.

Van ennek a terméknek valami valódi linkje?

nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Persze, nehéz elképzelni, hogy a csap elzárásához külön karra lenne szükség."

Van fekvő és van álló kivitelű tartályos, a kettőnek nyilván más a belső elrendezése is.

[link]

[link]

[link]

nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem tudom milyen, de ami egyik rokonomnál van azon sincs semmi, egy kar van, de a vizet nem tudod keverni, közép állásban elzáródik a víz, felfele meleget ad, lefele hideget, kattanással jelzi az állásokat.
nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Érthetetlen amit kérdezel.

Így van ahogy a 3. írja.

Van egy csap rajta és kész.

EZt kinyitod és már melegszik is. HA nagyon megnyitod akkor alig meleg, ka éppen csordogál akkor meg nagyon meleg tud lenni.

A másik irányba meg teljesen hideg vz folyik.

nov. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Régi Delimano is így működik, van egy középállás, ahová kis kattanás segít pozicionálni. Ekkor zárt.

Voltaképpen mindkét irányba vizet nyit, csak egyik irányba a fűtést is rákapcsolja.

Ha valaki áramtalanítja, akkor mindkét irányba hideg lesz, értelemszerűen.

nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönet az infókért. Ezeknek az elektromos átfolyós vízmelegítőknek olyan profi reklámjuk van, hogy megnézve, majdnem mindig rendelek egyet. De olvasva a kommenteket, megint vissza tudtam fogni magam.
nov. 23. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Mégis mi nem tetszik benne?

Mert rosszat nem írt senki.

Nekem van hasonló és jól szuperál.

Persze annyi meleg vízet nem ad mint egy bojler , de nagyon jó.

nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A YouTube-on elég nagy a választék, de olyan szövegeket is olvasok, hogy nem minden nikkelezett rész van fémből. A hirdetésen lévő fotó átverés. Ha a befolyó víz hidegebb, pl. télen,.akkor alig van meleg víz. Aztán ahogy az eddigiekből kivettem, vízfolyás erőssége, nem állítható azzal a karral, amelyikkel a hőfok. Középállásban elzárja a vizet, aztán ha valamilyen hőfokot állítok akkor kinyitja. A vízfolyás erőssége így nem állítható. Egyesek szerint az 5-6 kW volna az igazi. A tiednek, egyébként milyen paraméterei vannak?
nov. 25. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ettől a terméktől vársz olyan tulajdonságokat, amit nem tud?

Ha neked nem erre van szükséged, akkor miért ezen rugózol?

Van akinek megfelel, van akinek nem.

Vannak más termékek is ezen kívül. igaz, nem ilyen olcsón. De valamit valamiért.

A fizikát nem lehet megbaszni 5 ezer forintért.

"Egyesek szerint az 5-6 kW volna az igazi. "

Akkor egyesek vesznek olyat.

[link]

[link]

[link]

nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!