Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ennek a mini mosógép motornak...

Darklord88 kérdése:

Ennek a mini mosógép motornak mi baja lehet?Kondenzátor vagy valami más?

nov. 24. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább zárlatosnak gondolom. Nem forrósodik?
nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Nem lehet, hogy a programkapcsoló éppen a ruhalazítási ciklusban működteti és ezért forog ennyire lassan jobbra balra? Ha kondenzátorhibás lenne akkor csak búgna, remegne, melegedne de nem forogna és forgásirányt sem váltana. Persze ennyi infóból sok mindenre nem lehet következtetni.
nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt szét nem szedtem a motor nem is forgott.Miutén szétszedtem csak ilyen lassan forog oda vissza.Ezen nincs egyébbként ruhalazitási ciklus csak jobbra balra váltogatná a forgást.
nov. 24. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem lehet, hogy a programkapcsoló éppen a ruhalazítási ciklusban működteti"

Nem.

nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Súrol a forgórész, hozzáér az állórészhez, nem érzed, hogy szorul a tengely, akad?
nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Nem suról de elég nehéz kézzel forgatni a motortengelyt.Érdemes a popszegecseket kifurni és megpróbálni beolajozni a csapágyat?
nov. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!