Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A jelenleg kapható jó ár...

A jelenleg kapható jó ár /értékű robotporszívóról kozup5van olyan, ami egy 2-3cm-es küszöbön is képes áthaladni?

Figyelt kérdés

nov. 24. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Egy rámpával megoldható a probléma.
nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha nincs valamilyen rámpa, amin felküzdi magát, akkor engedd el.

Én Xiaomi Mop 2 Pro-t vásároltam, mert azt kifejezetten szőnyegekhez is ajánlják... végül vissza kellett küldenem, mert a szőnyegre felmenni sem tudott, meg sem próbálta (pedig érzékelte, hogy az szőnyeg). Ha magamtól felraktam, akkor nem mozdult, elakadt. Amit azért nem értek, mert a hasmagassága, amikor megemelem, van vagy 5cm is, mégsem tudja saját magát akkorára emelni, hogy simán áthaladjon rajta.

Szóval nekem csalódás volt, bár utólag azért rájöttem, hogy egy panellakásban, ahol úgy is szűk terek vannak, és valahol mindig szét van dobálva valami, körülbelül semmi értelme nincs egy robotporszívónak. Azért szerettem volna, hogy az ágy alatt ne gyűljön a por, hanem megoldja a napi porszívózást, de ahhoz meg bőven elég egy 20 ezres robotporszívó, hogy azt a 3m2-t felnyalja naponta.

nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
2cm a max amit tudnak küszöböt mászni. Ha több van csiszold le a küszöböt, ha tudod szedd ki a helyéről és az aljából, akkor olyan lesz mint előtte csak laposabb.
dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Esetleg tapasztalat alapján tudnátok ajánlani olyan modellt, ami relatív jó mászó?
dec. 1. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen (még). De remélhetőleg, a jövőben megoldják ezt a nem egetrengető problémát, mert amúgy mechanikailag nem tartana semmiből.
dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!