Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos sütő belsején a...

Elektromos sütő belsején a zománc vékonyan karcos. Lehet javítani? Lesz gondom vele, ha ahsználom? Kopni fog vagy rozsdásodni?

Figyelt kérdés
dec. 20. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak felületi karcok, azzak még nincs gond, de az erősen maró anyagokkal érdemes vigyázni, mert ha egyszer a karcok miatt behatol a zománc alá, akkor kikezdi a lemezt, és elkezd rozsdásodni,amíg át nem lyukad. Sajnos az elöző sütőm igy ment tönkre.
dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 évet látatlanban kibír....
dec. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vadi új sütő. Egyet visszaküldtem emiatt, küldtek újat, ugyanúgy végig van karcolva. Ha tudnám hogy kell,mutatnék fotót. Ezt mar beköttettem, mert nem lehetek tűzhely nélkül. Tehát nyugodtan használjam,csak gyengén tisztítsam.
dec. 20. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen
dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kiírt kérdésre írtad az igent, vagy a válaszokok közötti válaszomra, kérdésemre?
dec. 20. 19:14
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Az új sütőt eleve karcosan vetted? Miért fogadtad el sérülten, v miért nem cserélteted ki rögtön ezt is. Nyilván nem jelentős mértékű a sérülés de ha az ember fizet érte akkor sértetlen árút szeretne, v engedjenek az árából ha így is elfogadod. A felületi karcosodás főként esztétikai hiba és nem befolyásolja a működést de mint írták a mértékétől függően a védeni kívánt fém részek idő előtti rozsdásodásához vezethet. Látni kellene ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani ,így a biztonság kedvéért az újbóli cserért tudom tanácsolni ami nem biztos, hogy feltétlenül indokolt.
dec. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vasárnap vettem egyet, az karcos volt. Hétfőn visszavittem cserére, az is karcos volt!! Nyilván itthon vettem észre, mert nagyon masszívan be van csomagolvaSzóval boszantó, nagy márka, 150ezer ft. Már nem cserégethetem tovább, mert nem tudok főzni 5 tagú család vagyunk. Nagyon dühös vagyok.
dec. 21. 09:04
 8/8 anonim válasza:

Használd egészséggel! A következő 15 évben jó lesz.

Ha mégis zavar, havi 3-5 ezret elkezdhetsz félrerakni amortizáció gyanánt egy majdani cserére és le van tudva.

dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!