Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meg lehet javítani a konyhai...

Meg lehet javítani a konyhai robotgépet?

Figyelt kérdés

Konyhai robotgépem keverő része nagyon sokat gyengült.

A motor ugyan úgy pörög mint régen annak nincsen baja csak a tészta keverésénél nem tud elindulni a lapát.

Mit lehet ilyen esetbe tenni?



dec. 23. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvinni egy konyhai gép szervizbe.
dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a motor romlott el, és saját tengelyén kívül mást nem bír mozgatni, vagy a fogaskerekek(áttét) koptak el.

Ha értesz hozzá, kicserélheted a hibás alkatrészt, de egy új géppel jobban jársz, ha nem kötődsz a jelenlegihez.

dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha van hozza affinitasod, akkor szetszeded es megnezed mi a gond.


Nem tudom, ezekben lehet e valamifele ekszij ami esetleg csuszik.

dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell lesni ha csavaros leszedhető s burkolat talpazat mielőtt a szervíz megvizsgálja ami idő - pénz . A fogaskerék kopás minta alapjan kinyomtatható 3Dben vagy fémre cserelgető ha ez a baj és nem egybeöntött vagy hegesztett a mechanika .
dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szétszeded, megnézed. Kétlem, hogy a motorral lenne a gond, mert az vagy működik, vagy nem. Hogy a hajtás többi része miből áll, arról mi is csak találgatni tudunk.
dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szétszedtem teljesen a motor működik nagyon halk hangot ad a lapátnál amikor megtekerem a lapátot. A szénkefék jók.


szétszedtem a hajtás részét is de a fogaskereke nem töröttek gyárizsír van rajtuk ilyen (sziló zsír szerűség)lejjebb a keverő részénél kuplungot szétszedtem semmi baja és az ottani fogaskeréknek sem se a fogaskoszorúnak.

dec. 24. 00:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy esetleg csapágyas a motor?
dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha bekapcsolod szétszecve, látnod kell, hogy mit csinál amikor terhelést kap, hol nem működi, mi az ami elforog v ilyesmi.
dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy meglehet javítani, csak barkács véna kell hozzá.

Csapszeg vagy stift kieshetett és nem hajt.

dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!