Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hosszú szőrű macskám lett,...

Hosszú szőrű macskám lett, milyen porszívót érdemes vásárolni, ami hatékony macskaszőrre is, és praktikus egy kis lakásban?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom, hogy vezeték nélküli akkumulátorosat kellene venni, hagyományos porzsákosat, ami nagy teljesítményű, vagy porzsák nélkülit. Esetleg robotporszívót, bár nem ilyet terveztem. A por is sok, mert ritkán tudok nagytakarítást végezni, kevés időm van. Nyilván ez változni fog a hosszú szőrű macska miatt. 400000-set nem tudok megvenni, de talán középkategóriás még belefér.De ha volna egy olcsóbb, jó minőségű, ami bevált valakinek, annak is nagyon örülnék.

Konkrét márkát, típust is írhattok, amit most lehet kapni.



dec. 28. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
61%
Egy porszívóba se fér bele a macska.
dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, csak rendszeresen (naponta) használd.
dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe mindenképp egy Miele-t vennék és abból is powerline-t, nem pedig az ecoline-t (nagyobb szívóerő, mivel erősebb a motor) és vennék rá egy állatszőr fejet akár még használtan is, mert annak az új ára húzós. Szerintem 100.000ft-ból kijössz és nagyon meg leszel vele elégedve…


Ha bármi kérdésed van nyugodtan írhatsz

dec. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!