Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha tul sok ôblitõt ôntôk a...

Ha tul sok ôblitõt ôntôk a mosogépbe, az ugye nem árt a mosogépnek, max puhábbak lesznek a ruhák?

Figyelt kérdés
jan. 1. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem használ se a gépnek, se a ruháknak, de a pénztárcádnak sem.
jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
És nem lesznek puhábbak! Tartsd be az adagolást. Nem véletlenül állapították meg.
jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz puhább. Nekem van egy kolléganőm, mindig olyan illata van, minta aznap reggel megfurdott volna az öblítőben. Szerintem nem kellemes.
jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Törékeny lesz a ruha.
jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felesleges. De ha véletlen borult, nem lesz baja tőle.
jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
89%
A túladagolt mosószerek, öblítők felrakódnak a gép nehezen hozzáférhető részeire és idővel akár bűzös nyálkás állagú réteget képezhetnek ( meg tudnak romlani a tisztítószerek is). Megoldást jelenthet egy azonnali mosás elindítása a túladagolt szer nélkül. Ha régebben történt akkor egy főzőmosás üres géppel, v és olyan mosógéptisztító vegyszer beszerzése ami feloldja a mosószermaradványokat is.
jan. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az utolsó írja. Ha megfigyeled, normál mennyiségű öblítőnél is egy idő után ilyen nyálkás, zsíros állagú lerakódás jelenhet meg. Ez nem csak a látható helyeken, hanem a kis csöveken is, amin adagolódik mosás során az öblítő. Eltömődik, nehezen tisztítható. Érdemes az öblítőt hígítani, de ha elhagyod, sem lesz baj.
jan. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem jó túladagolni az öblítőt.

Fent leírtakon túl bőr irritációt okoz, viszketés, bőrpír.

Soha nem adagolom túl az öblítőt.

A ruha pedig nem lesz puhább, csak vegyi anyaggal feleslegesen telített

jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer néhány olyan ruhán amiért nem aggódsz annyira, próbáld ki, aztán meglátod.

Semmi előnye nincs annak ha telebordítod öblítővel.

jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

#3: tökéletes megfogalmazás, az én kolléganőim is ilyenek 😂😂😂

Teljesen felesleges a rengeteg öblítő, én kb fél kupakkal használok egy teljes adag mosáshoz, és nekem némelyik fajtából az is sok. A Lenor pl. kifejezetten szúrós szagú nekem. Újabban csak a sensitive változatokat tudom “elviselni”.

jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!