Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Xiaomi Lydsto W2 robotporszívó...

Perkincs kérdése:

Xiaomi Lydsto W2 robotporszívóval kapcsolatban milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A meghibásodások gyakoriságára gondolok, a tartozékok (pl. porzsák, kefék, szűrők stb.) beszerzési helyére (AliExpress -en vannak jó áron, de ha sürgősen kellene valami, akkor Magyarországon honnan lehet beszerezni, illetve melyik Xiaomi-típussal kompatibilisek a tartozékok, mert ehhez a típushoz nem találtam semmit). Bármilyen hasznos információ érdekelne. Köszönöm előre is a válaszokat!

jan. 3. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én annyi típushibát olvastam róla, hogy a szőnyegérzékelő szenzora hibásodott meg pár embernél és akkor a robotot nem lehetett felmosni küldeni csak simán porszívózni. Hogy ez mennyi embert érintett passz. Elvileg kaphatóak hozzá idehaza cuccok, de nem biztos, hogy kompatibilis más Xiaomi gépekkel mert ugye igazából ez sem Xiaomi csak annak az ökoszisztémának a része mint pl a Roborock vagy a Dreame, de amúgy egy teljesen más márka.
jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!